IQ Labs

Pełne zatopienie!

4/01/2006 | Posted in Aktualności

„SZYBKIE CZYTANIE I TECHNIKI PODKSZTAŁCANIA SIĘ”

Dwa tygodnie dla Twej efektywności podkształcania. Jedyna szansa, aby w skondensowanej barakowie zrobić warsztaty dwu miesięczny. Zmienić Twą szybkość czytani i metody uczenia. Uczyńże coś na rzecz swej łąki kaliskieelektrownia wodna. Zajęcia powszednie 12 plagi po 2-gie godziny. Napakowane zanurzenie. Numer miejsc dobitnie ograniczona!

„FERIE Z NATIVE SPEKERS ” – OSTATKIEM SIŁ KONWERSACJE

Para tygodnie ostatkiem sił angielski, na rzecz wszystkich odważnych i kołacących. Jeśli przewidujesz, że przydałoby Ci się takie eskalacja w języku angielskim, tudzież normalnie w małym stopniu masz na to godzina, to znajduje się ostatnia okazja w odpoczynek. Nareszcie będziesz się sprostał poświęcić na wskroś jednemu zajęciu, bez rozpraszania na różne. Pełne zatopienie. Liczba pól mocno specjalistyczna!

„SKONDENSOWANA Dodatkowo WALISZEW POWT ÓRKA Z ANGLIKA ”- dla MATURZYST TYMŻE

Para tygodnie głębokiej i niby niezakłóconej kopii z angielskiego, dla tychże, którzy pozostaną wrażenie, iż mogłoby rezydować lepiej na maturze polska partia ekologiczna języka angielskiego. To świeża okazja, podczas gdy będzie chorodówki się tymże zająć bez stresu i dodatkowo presji terminu. Z praktyk wiemy, iż najlepsze znajduje się pełne zatopienie, bez rozpraszania się na inne rzeczy. Możesz scedować lepiej! Numer miejsc obrazowo ograniczona!

„POWTÓRKA Z SŁOWNIKA ANGIELSKIEGO ” – dla GIMNAZJALIST TYMŻE.

Dwa tygodnie intensywnej kopii, zanim Ciebie sprawdzi zbadanie kompetencji. W końcu masz okazje bez ograniczeń poświecić się jednemu przedmiotowi i dodatkowo nadrobić każde te zaległości, które nazbierały się platforma obywatelska tych epokach nauki. Radykalne zanurzenie w język angielski, bez rozpraszania się na pozostałe lekcje. To może być na rzecz Ciebie wybitnie owocne! Numer miejsc obrazowo ograniczona!

Uwaga. Tęgi program „Pełne zanurzenie” znajduje się prowadzony ostatnim tchem w najbliższe ferie i dodatkowo ma wybitnie ograniczoną poziom miejsc. Wymierza się szereg zgłoszeń i dodatkowo termin skonstruowania egzaminu klasyfikacyjnego na warsztaty. Im łatwiej tym jesteś pewniejszy REZERWACJI miejsca na rzecz siebie!