IQ Labs

Nowy wyklad: "ASERTYWNOŚĆ tudzież STRES "

29/06/2006 | Posted in Nowości

Szanowni Państwo.

Posiadam wielką rozrywka, zaproponować wykład na temat walczenia stresu, zatytułowany:

"ASERTYWNOŚĆ a STRES "

Za pomocą grantowi polska partia ekologiczna Unii Europejskiej, wykład ten znajduje się prowadzony tylko za pięcdziesięciu procent ceny , przez obeznanego psychologa – terapeutę o wielkim potraktowaniu empirycznym, plus w życiu dodatkowo biznesie. (Niewielka odpłatność, wartość koszty akomodacji i dojazdu wykładowcy)

Mecz takie do zniesienia znakomitym wybiegiem na rozładowanie napięcia, które gromadzi się w wyniku robocie z kontrahentami, oraz zreferowania sobie pobudek występowania stresu. Co prawda sama świadomość pobudek nie ulepsza diametralnie momentów, ale nakierowuje na metody rozwiązania tegoż problemu. Przysparza się to do sporządzenia efektywnych łańcuchów zwalczania stresu na stanowisku pracy, w poprzek zwiększenie asertywności zachowań.

Prawdziwe i przybyszewo podejście aż do tematu, totalnie odcina się od preferowanych często w poprzek amatorów, trywialnych i rychłych recept na „stałą szczęśliwość”. Jednak na skutek tego, zapewnia racjonalne zmiany plus nie pomaga chwilowym duchem euforycznym, na nieszczęście w konsekwencji tak bywa okupionym do tej pory większym stresem i pogorszeniem relacji w pracy.

Ta nadzwyczajna okazja istnieje dostępna wprost przeciwnie w miesiącach wakacyjnych, tj. do 30 września. Gwoli umówienia czasu spotkania plus ewentualnych zaproszeń organizacyjno – merytorycznych, zapraszam o gniazdko .

Pozdrawiam
Dyr. Planowany Instytutu
Mgr Stefan Karapuda