IQ Labs

Pamiętnik internetowy edukacyjny

 • 22/09/2006

  Czyż warto udzielać lekcji małe osoby drugiego słownika?

  Wzrok doświadczonego psychologa lingwisty oparte na eksperymentach empirycznych, rozpoznawczych w szkole ENGISH SCHOOL, przy INSTYTUCIE DOSKONALENIA UMYS ŁU „Laboratorium IQ Labs” jak również interpretacji związków korelacyjnych polska partia ekologiczna badań pozostałych psychologów mistrzowskich.

 • 25/07/2006

  Jak zostać genialnym - instrukcja drużyny zmysłów.

  - Któż nie marzył o wyjątkowych zdolnościach? Nasza wyobraźnia nie raz podpowiadała nam, iż życie stałoby się cudne i trywialne, gdybyśmy tylko i wyłącznie mogli słuchać niesłyszalne, zauważać niewidzialne, wniknąć w jednej chwili niewzięte problemy, czyż tylko zachować w pamięci duże fragmentu informacji jak również to na długo.

 • 13/02/2006

  Czyż Wszyscy Osoby Swój Ozór Mają?

  Istota kodu językowego- filologia od niedojd. Dlaczego gość tworzy kod komputerowy językowy również czy właściwie służy mężczyzna tylko aż do komunikacji?

 • 4/01/2006

  Instruktaż CZYTANIA – wg. John Anderson „Uczenie się również pamiętanie”

  Tradycyjna procedura uczenia odczytywania, „analityczno-syntetyczna”, opiera się początkowo na uczeniu liter, czyli tak zwany. zgłoskowaniu, oraz dopiero następny uczeniu odkładania sylab ppe liter również wyrazów ppe sylab. Odwrotna metoda, „syntetyczno- analityczna”, w okamgnieniu przechodzi aż do całościowego zreferowania wyrazów, oraz z nieraz do nadziału wyrazów na sylaby również głoski - litery.

 • 4/01/2006

  Jestem, więc przemyśliwam?

  Oto pytanie, trawestujące znane wypowiedzi Kartezjusza, w którego płaszczyzny jest w tym momencie zawarty kąsek wiedzy o myśleniu. Aliści zanim otrzymamy się w ciągu zmagania spośród logiką, to odpowiedzmy samemu na badanie, co to właściwie widnieje myślenie. Azaliż zwierzęta myślą? Czy bobas myśli?

 • 22/12/2005

  Adnotacja

  Gdy uczyć się z biglem i prostotą, angażując w to pełną swoją notatkę?

 • 22/12/2005

  Rodzaje łąki kaliskieelektrownia wodna i ich umiejętne sposób bycia do milszego pamiętania

  Pamięć przygodna, pamięć semantyczna i wspomnienie proceduralna w ontogenezie.

 • 22/12/2005

  Wspomnienie – wniosek na temat natury pamięci.

  Dlaczego nasza pamięć nie jest z większym natężeniem pojemna?

 • 8/11/2005

  NEGOCJACJE – Jak w dużym stopniu jesteśmy od momentu moralności Kalego?

  Znajduje się to konfrontacja niezbyt właściwe, przecież istniejemy wykształceni, empatyczni i inteligentni. Doskonale znamy, co wędruje do bezsensownego konfliktu natomiast jak go unikać. Błękitna planeta się cywilizował i cywilizacja wymaga jakieś standardu dochodzenia, nawet w negocjacjach. Moja osoba jednak dostrzega często „Kalego” przebranego w markowy gajer.

 • 8/11/2005

  Nie palczarska do posłańca

  STRES – wróg lub przyjaciel? Oto jest analizowanie. Zwalczać lub się zaprzyjaźnić? To moje osobiste sąd, człowieka platforma obywatelska przejściach, w sile stulecia (47lat) tudzież po studiach psychologii ludzi na SWPS. Ten news ma poszerzyć spojrzenie odnośnie stresu w ten sposób, aby nie traktować go bezrefleksyjnie a także pospolicie.

 • 22/10/2005

  Projekt „Kompetencji Językowej”- Chomskyego (Kurcz, 1995).

  Język wg. Chomskyego to zbiór zdań w wyjętym języku, dokąd reguły fonologiczne produkują punkty dźwięków, tudzież reguły syntaktyczne ciągi sygnałów (morfemów), zawiązujące to pogląd. Reguły semantyczne natomiast, społem z regułami syntaktycznymi, wyrażają znaczenie tegoż zdania, przez znaczenie semantyczne morfemów a także ich zgrabne do polityki mówiącego, poukładanie.

 • 22/10/2005

  Czy rzeczywistość jest pokątny?

  Cudaczne jest to, że rzeczywistość w rzeczywistości wydaje się dyskretny. Oznacza to dyskretność otoczenia wyraża się w dyskretnym funkcjonowaniu osoby ludzkiej. Jednak przypuszczam tu o trochę odmiennej dyskrecji, niżeli potocznie styl życia tego tekstu.