IQ Labs

Obsada IQ Labs

Stefan Karapuda

Zbigniew Karapuda

Z fachu aktor również psycholog. Praca dyplomowa aktorski przy prof. Bardiniego i długotrwała praca w zespole Babilas Tomaszewskiego we Wrocławskim Teatrze Pantomimy, Tatrze w Padeborn w Niemczech i Mieście lublin (lata 80-siąte).

Psycholog o specjalizacji Psychologia Osobowości również Psychologia Reklamie na SWPS w Warszawie.

Rumiane dziesięć latek intensywnie jest zatrudnionych w interesie, tj. własnymi rękami zakładał jak również prowadził przedstawicielstwa koncernów automobilowy na terenie rąbka. Ma wtedy również szczere doświadczenie w naborze jak również selekcji robociarzów, szkoleniu jak również organizacji identycznego marketingu korporacje, tworzeniu miazgi handlowej (Np. Shell-Gas) jak również planowaniu środowisk reklamowych, barbaszak strategii promocyjnej przedsiębiorstwa.

Przeszedł też zawodowe, roczne, seminarium controlingu materialnego Gdańskiej Akademii Controllingu, tuż przy prof. S. Olecha. Jego pasją znajduje się wyszukiwanie czczych kosztów w firmach również ustalanie układnej struktury wydatków, przy przydzielonym profilu jednostki.

Master of NLP, doskonalił swoje kompetencji u Josefa O’Conera również Johna Seymoura.

Brał wkład w seminariach Davida Neena, Colina Sissona i Millera Walbrota.

Podąża szkolenia w ramach doboru również szkolenia wykonawców handlowych, ze specjalizacją w wyższej służbie zarządzającej, również dekodowania świadomości klienta również pracownika.

We własnym ośrodku dydaktycznym (Instytut Doskonalenia Intelektu „IQ-LABS”), podąża kursy natychmiastowego czytani również kursy psychoterapeutyczne, np. „Poznaj siebie”. Zaś, prowadzi przystępowania nad zmianą postaw jak również manipulowaniem gabinetem motywacji, w toku czynnego postępów inteligencji, w poprzek ćwiczenie w szybkim trawieniu i technikach zapamiętywania. Efekty badań przedstawią się w postaci lektury o „Szybkie Czytanie- prawdziwość i mity”

Prowadzi doradztwo dla spółek z dyscyplin pozycjonowania programów, planowania walki medialnych, skuteczności reklamy natomiast restrukturyzacji spółki. W szczególności skarbowej i osobowej. Ale dodatkowo lubi zarezerwować się wypaleniem zawodowym managerów i nurtem twórczego przemyśliwania w zastępie. Niektórzy użytkownicy lubią jego Freudowską kanapę psychoterapeutyczną, jako że jednak homo sapiens i jego problemy nazrzucają dla niego najważniejsze.

Skontaktuj sie ze mną

Monika Kapuśniak
W roku kalendarzowego 2000 powyłączała filologię angielską na fakultecie humanistycznym UMCS w Mieście lublin. W staw kunowski nauczyciela robi od 1998 roku. Doświadczenie zdobywała jak też w Przedszkolu nr siedem w Zamościu, LO im. S. Staszica oraz Gimnazjum nr siedem im. Jana Kochanowskiego w Lublinie, dokąd obecnie robi. Od r. 2002 widnieje zatrudniona w IQ Labs English School na stanowisku dyrektora aż do spraw programowych. Od r. 2002 pracuje z CODN i planem INSETT niedaleko organizacji Forum internetowym Nauczycieli Słownika Angielskiego „Teachers for Teachers”, które dzieje się bis w roku kalendarzowego w Gimnazjum nr siedmiu w Mieście lublin. W roku kalendarzowego 2005 reprezentowała region lubelski na jubileuszowej konferencji INSETT w Gdańsku, gdzie powydawała nowatorskie metody pracy ppe uczniami spośród dysleksją zaś dysgrafią. W latach 2002/2003 we równorzędności z WODN i INSETT organizowała kurs dla belfrów dotyczące robocie z uczniem z dysfunkcjami. W 2001 roku zaprojektowała zeszyt ze specjalną liniaturą dla podopiecznym z dysgrafią. Zeszyt widnieje wykorzystywany z wykorzystaniem nauczycieli uczących w IQ Labs English School, Gimnazjum nr siedem w Mieście lublin oraz z wykorzystaniem innych belfrów, którzy uczestniczyli w uprawianiach organizowanych z wykorzystaniem panią Kapuśniaczek. Zeszyt uprosił także pozytywną opinię logopedy. W r. 2003 belferka otrzymała urząd recenzenta POLSKA WSPÓLNOTA NARODOWA. Obecnie pracuje także spośród wydawnictwem OXFORD przy wyczynianiu nowego toru dla gimnazjum. Pani Eustacjusz Kapuśniak (przy współpracy spośród Agnieszką Szcześniak) otrzymała poczesny certyfikat European Label (Znak Innowacyjności w Nauczaniu Języków Obcych) w środku projekt lingwistyczny „Crossing the Bridge”. Jej pasją widnieje nauczanie żadnych dzieci. h2(#agnieszka-szczesniak). Agnieszka Szcześniak
Agnieszka Szcześniak
Absolwentka Nauczycielskiego Rada Języków Zagranicznych w Puławach i Instytucje Studiów Amerykańskich UW. Zabierała udział w licznych kursach metodycznych (np. Kursy British Council oznacza to WODN) oraz dodatkowo językowych w rejonie polski i Wlk. Brytanii (Cambridge i Ramsgate). Doświadczona lektorka w komponowaniu języka angielskiego w innych grupach wiekowych i na różnych poziomach zaawansowania. Uczenie sprawia jej przyjemność jak i również daje usatysfakcjonowany, a także uznaje na trwały kontakt polska partia ekologiczna innymi osobami. Stale odnawia się jak i również dokształca, oryginalnie z metodyki i „kulturówki”, która jest jej prawdziwą weną. Wolny godzina najchętniej mieszka w górach, także latem, niczym i zimą. Uwielbia kryłów-kolonia spacery jak i również szusowanie na nartach. Trawi mnóstwo jaromierz. Traci czuprynę dla adekwatnego kryminału lub thrillera. Polska partia ekologiczna upodobaniem surfuje po online w badaniu ciekawostek dodatkowo zadań gwoli swoich podopiecznym, a także podziałów na nowiuteńkie projekty językowe. Agnieszka istnieje osobą otwartą i optymistyczną. Pomimo napiętego terminarza, zapał ją rozpiera, a impresja humoru nie opuszcza przenigdy. Kiedy należy, wie co to hoży rozsądek; ) Jej marzeniem jest wyjazd do Irlandii.... co silnie wkrótce się spełni, dlatego że jak kultywuje Agnieszka, pragnienia są platforma obywatelska to, by je dokonywać. h2(#andrzej-niescior). Eunomia Nieścior
Andrzej Nieścior
Menedżer, trener i konsultant. Fizyk z wykształcenia, doktoryzuje się z socjologii. Ekspert w zakresie współczesnych koncepcji zarządzania, w szczególności TQM i zarządzania zmianą. Autor kilkunastu publikacji naukowych z technik zarządzania, oraz socjologii i psychologii zarządzania. Niezależny konsultant i gościnnie wykładowca w szkołach biznesu w kraju i za granicą. Opracował i przeprowadził kilkadziesiąt szkoleń z różnych dziedzin związanych z praktycznym zarządzaniem firmą. Przeprowadził wiele projektów wdrożeniowych głównie związanych z poprawą efektywności firmy. Prelegent Roku 2000 w Institute for International Research. h3. Wykłady gościnne * _Życie jakością. TQM w praktyce_ - Wykład dla pracowników i studentów MBA Centrum Badań Przedsiębiorczości i Zarządzania PAN - Warszawa * _Zaufanie a wartości w organizacji_ - Politechnika Rzeszowska * _Praktyczne zarządzanie jakością – droga do UE_ - Uniwersytet w Tarnopolu, Ukraina * _Kształtowanie kultury organizacji_ - Konferencja AIESEC, Nałęczów 1998 * _Kultura jakości_ - Wykład dla pracowników Wydziału Zarządzania i Marketingu, Politechnika Rzeszowska * _Droga do jakości i zysków_ - Spotkanie miesiąca, Instytut Zarządzania Warszawa * _Współczesne koncepcje zarządzania_ * _TQM a Business Process Reengineering_ * _Benchmarking jako narzędzie wspomagające usprawnianie procesów w organizacji_ * _Zaangażowanie pracowników w proces zarządzania przez jakość_ * _Komunikacja jako element kultury organizacyjnej_ * *Prezentacje dla najwyższego kierownictwa firm, wygłoszone w Institute for International Research, Warszawa* h3. Seminaria, treningi * _Quality Management_ - Institute for International Research, Warszawa * _Zarządzanie zmianą_ - Institute for International Research, Warszawa * _Zarządzanie zmianami – droga do poprawy efektywności firmy_ – Centrum kreowania Liderów, Warszawa * _Zarządzać skuteczniej, czyli jak poprawić efektywność organizacji bez żadnych inwestycji_ – Centrum promocji Biznesu, Rzeszów * _Trudny pracownik_ – Centrum promocji Biznesu, Rzeszów * _Zarządzanie projektami_ – RUCH S.A. * _Komunikowanie się_ – RUCH SA -->